arrow_leftarrow_right
en
Maija salons

Hair Coloring

Price from 1350 to 4000 uah


Оновіть образ в Maija! Використайте знижку -25% на перше професійне фарбування з преміум-косметикою La Biosthetique та L’Oréal – запишіться зараз!

ЗАПИСАТИСЯ

Стійкі насичені кольори і турбота про здоров’я волосся

Бажаєте випробувати найновішу техніку фарбування чи злегка відтінити природний колір волосся? Замаскувати сивину чи кардинально змінити образ? Стилісти Maija врахують всі побажання, персонально підберуть ідеальний відтінок і техніку фарбування. Жодних шаблонів – кожна процедура враховує всі індивідуальні параметри, щоб результат щоразу точно відповідав вашим вимогам.

Засоби La Biosthetique та L’Oréal – барвники преміум-класу

В салонах Maija ми використовуємо професійні безпечні барвники, які не тільки не шкодять волоссю, а й доглядають його. Серед інших, в нас ви можете спробувати такі трендові фарбування та техніки, як:

  • Ombre, Sombre
  • Airtouch, BabyLights
  • Балаяж, Шатуш
  • Dialight, INOA, La French
  • Креативні фарбування
  • Каліфорнійське мелірування та інші види

Найкращі колористи з великим досвідом

Наші фахівці знають всі тонкощі колорування, постійно вдосконалюють свою майстерність за кордоном, стежать за всіма новинками і тенденціями в світі фарбування. Ми гарантуємо, що ви отримаєте стійкий сяючий колір волосся, який ідеально вам пасує! Після фарбування майстер порекомендує домашній догляд, який подовжить ефект свіжого фарбування.

Запишіться на перше фарбування зі знижкою -25% у зручний салон Maija. Здійсніть свою мрію про ідеальний відтінок і насолоджуйтесь красою волосся!

ЗАПИСАТИСЯ

Up