arrow_leftarrow_right
ua
Maija salons

-50% Лікування волосся і шкіри голови O'Rising

Ціна

Коли волосся та шкіра голови переживають не найкращі часи, до справи береться італійський професійний бренд фітокосметики ORising. Його кредо – лікування, а не тільки візуальне покращення: запатентовані формули засобів ORising вирішують патологічні стани і дають гарантований результат.

ЗАПИСАТИСЯ

Вирішення проблем

Лінія ORising складається з продуктів для професійного лікування в салоні та підтримуючого домашнього догляду, які в комплексі позбавляють від таких проблем:

 • випадання волосся (алопеція)
 • підвищена жирність голови (себорея)
 • лупа
 • гіпергідроз шкіри голови
 • сухість і тьмяність волосся
 • сухість шкіри голови
 • чутливість шкіри голови

Протокол процедури

Професійний догляд ORising – складна багатокомпонентна процедура, протокол якої підбирається індивідуально під потреби клієнта. Догляд складається з декількох послідовних етапів:

 1. діагностика. За допомогою спеціальної камери спеціаліст оглядає волосся і шкіру голови. Визначає проблему та підбирає протокол і курс процедур.
 2. лікування ORising починається з очищення та ексфоліації шкіри голови за допомогою "енергетичного складу D". Продукт наносять легкими масажними рухами. Він допомагає дбайливо видаляти надлишки шкірного сала та ороговілі клітини, нормалізує pH і допомагає засобам легше проникати в шкіру та активніше працювати.
 3. наступний етап – індивідуально підібраний фітоесенціальний шампунь (іноді комбінація шампунів) з екстрактами лікарських трав.
 4. далі спеціаліст створює спеціальні відновлюючі та лікувальні коктейлі і маски, окремо для шкіри голови і для довжини волосся. Це основний етап процедури, який надає максимальний терапевтичний ефект.
 5. коктейлі змивають і наносять завершальний незмивний догляд перед сушінням волосся.

Курс лікування

Тривалість і частоту професійного лікування волосся ORising підбирає спеціаліст для вирішення проблеми конкретного клієнта. В середньому інтенсивний курс складається з 5-10 процедур з частотою 1 раз на 7-14 днів та подальших підтримуючих процедур 1 раз на місяць.

Не відкладайте вирішення проблеми. Запишіться на безкоштовну консультацію, щоб дізнатися більше про лікування волосся ORising та обрати час і дату візиту в салон MAIJA.

ЗАПИСАТИСЯ

Вгору