arrow_leftarrow_right
ua
Maija salons

-25% на догляд Biologique Recherche у Maija Family*

Ціна Від 1200 до 3950 грн

Даруємо знижку -25% на першу процедуру Biologique Recherche в салононі Maija Family! Використайте нагоду, щоб познайомитися з культовим професійним доглядом – запишіться зараз!

ЗАПИСАТИСЯ

Догляд, який насправді змінює життя і стосунки зі шкірою

Biologique Recherche – французька марка з бездоганною репутацією, яка створювалася як науково-дослідна лабораторія, завойовує серця революційними косметичними продуктами, апаратними методиками і власними техніками масажу. Засоби бренду відрізняються високими концентраціями натуральних діючих інгредієнтів, що дозволяє домагатися приголомшливих результатів з першої процедури.

Ваша перша процедура Biologique Recherche в Maija Family.

Спочатку косметолог Maija проведе дермо-косметологічний аналіз з апаратом Skin Instant® Lab, визначить цілі догляду та підбере протокол з препаратами Biologique Recherche, які матимуть найбільш виражений ефект. Після сеансу косметолог порекомендує домашній догляд Biologique Recherche, який посилить і продовжить результат салонної процедури.

Вирішуйте цілий спектр задач з доглядом Biologique Recherche:

- Омолодження, ліфтинг, моделювання обличчя
- Комплексні догляди, відновлення, оздоровлення шкіри
- Боротьба з акне, розацеа, куперозом, себореєю.

Кожна процедура супроводжується масажем обличчя за унікальною методикою, спеціально розробленою фахівцями Biologique Recherche.

Ви побачите результат вже в кабінеті косметолога: пружну, підтягнуту, сяючу задоволенням і здоров’ям шкіру. Запишіться на першу процедуру догляду за обличчям Biologique Recherche з приємною знижкою.

* на перший візит в салон Maija Family

ЗАПИСАТИСЯ

Вгору