arrow_leftarrow_right
ua
Maija salons

ПІЛІНГ ОБЛИЧЧЯ

Ціна Від 1600 до 3100 грн

Пілінг PRX-T33 – біоревіталізація без ін’єкцій

Серединний пілінг PRX-T33 вирівнює рельєф, зменшує рубці та сліди постакне, покращує колір обличчя, очищає і звужує пори. Це всесезонная та атравматична процедура, що не потребує періоду реабілітації.

ЗАПИСАТИСЯ

Кому показаний пілінг PRX-T33

Пілінг абсолютно універсальний, він підходить як для чоловіків, так і для жінок будь-якого віку. PRX-Т33 є ідеальним рішенням для боротьби з:

  • Втратою пружності шкіри обличчя і області декольте
  • Розтяжками та атрофічними шрамами
  • Пігментацією, акне, постакне
  • Дрібними зморшками
  • Гіперкератозом, себорейним дерматитом
  • Тьмяним кольором обличчя
  • Розширеними та забитими порами

Пілінг також призначають для профілактики вікового старіння та фотостаріння шкіри.

Як проходить процедура пілінгу PRX-T33

Тривалість процедури – 15-30 хвилин. Косметолог очищає шкіру, набирає пілінг за допомогою шприца з ампули і рівномірно розподіляє поверхнею шкіри. Після цього пілінг змивають і наносять зволожуючий постпроцедурний крем за типом шкіри. Процедура може викликати відчуття тепла, легкого поколювання і печіння, можуть бути почервоніння різного ступеня інтенсивності, які проходять за 30 хвилин – 12 годин.

Результат від процедури PRX-T33

Процедура повертає шкірі пружність і еластичність, омолоджує шкіру, усуває зморшки, зволожує, позбуває пігментних плям, освітлює і очищує шкіру. Безсумнівна перевага пілінгу – це те, що його дія поширюється лише на пошкоджені шари шкіри, позбавляючи неприємних наслідків у вигляді тривалого почервоніння і лущення.

Курс процедур призначає спеціаліст, зазвичай він становить 4-6 сеансів, по одному щотижня. Але заявлений ефект від пілінгу помітний навіть після першої процедури. Запишіться на пілінг PRX-T33 у зручний для вас салон Maija.

ЗАПИСАТИСЯ

Вгору