arrow_leftarrow_right
ua
Maija salons

Перший візит Biologique Recherche

Ціна Від 1250 грн

Перший візит до косметолога на косметиці Biologique Recherche за 1250 грн

Пропонуємо спеціальну ціну на першу процедуру Biologique Recherche в салонах Maija! Використайте нагоду, щоб познайомитися з культовим професійним доглядом – запишіться зараз!

ЗАПИСАТИСЯ

Догляд, який насправді змінює життя і стосунки зі шкірою

Biologique Recherche – французька марка з бездоганною репутацією, яка створювалася як науково-дослідна лабораторія, завойовує серця революційними косметичними продуктами, апаратними методиками і власними техніками масажу. Засоби бренду відрізняються високими концентраціями натуральних діючих інгредієнтів, що дозволяє домагатися приголомшливих результатів з першої процедури.

Ваша перша процедура Biologique Recherche в Maija

Спочатку косметолог Maija проведе дермо-косметологічний аналіз з апаратом Skin Instant® Lab, визначить цілі догляду та підбере протокол з препаратами Biologique Recherche, які матимуть найбільш виражений ефект. Після сеансу косметолог порекомендує домашній догляд Biologique Recherche, який посилить і продовжить результат салонної процедури.

Вирішуйте цілий спектр задач з доглядом Biologique Recherche

- Омолодження, ліфтинг, моделювання обличчя
- Комплексні догляди, відновлення, оздоровлення шкіри
- Боротьба з акне, розацеа, куперозом, себореєю

Кожна процедура супроводжується масажем обличчя за унікальною методикою, спеціально розробленою фахівцями Biologique Recherche.

Ви побачите результат вже в кабінеті косметолога: пружну, підтягнуту, сяючу задоволенням і здоров’ям шкіру. Запишіться на першу процедуру догляду Biologique Recherche за спеціальною ціною 1250 грн!

ЗАПИСАТИСЯ

Вгору