arrow_leftarrow_right
ua
Maija salons

КАРБОКСІТЕРАПІЯ MEDICARE

Ціна Від 2500 до 3100 грн

Карбоксітерапія – безін’єкційне омолодження обличчя

Унікальна технологія омолодження передбачає вплив на шкіру вуглекислим газом, який глибоко проникає в клітини і запускає процес відновлення. Результат помітний одразу після процедури.

ЗАПИСАТИСЯ

Кому показана карбоксітерапія

Карбоксітерапія рекомендована з 20-ти річного віку. Вона допомагає при ряді проблем зі шкірою:

  • в'ялості і тьмяності обличчя
  • втраті еластичності і тонусу
  • статичних і мімічних зморшках
  • постакне, пігментації, застійних плямах
  • куперозі
  • підвищеній жирності шкіри, висипаннях, розширених порах
  • в якості підготовка шкіри до процедур біоревіталізації, пластичних операцій тощо

Як проходить процедура карбоксітерапії

У мережі салонів Maija ми працюємо з системою карбоксітерапії від німецького бренду MEDICARE. Протокол процедури забезпечує максимальний ефект і комфорт для клієнта. Тривалість процедури – 40 хвилин.

  1. Спочатку на обличчя наносять комплекс AHA-кислот, гідрокислоти та ензимів, який м'яко відлущує омертвілі клітини і покращує проникність шкіри.
  2. Далі косметолог наносить вуглецевий порошок, який взаємодіє з комплексом кислот. При цій реакції виділяється вуглекислий газ, який легко проникає в шкіру, що викликає розширення капілярів і активізує приплив крові насиченої киснем.
  3. Наступний етап – відновлення. Концентрат з гіалуроновою кислотою, вітаміном B5 і рослинними екстрактами заспокоює шкіру, зволожує і відновлює. Залишки препаратів змивають і наносять сироватку з гіалуроновою кислотою. Поверх – гелеву заспокійливу маску, після якої застосовують додаткові сироватки. Завершують догляд зволожуючим кремом з SPF.

Результат карбоксітерапії MEDICARE

Поліпшується текстура та якість шкіри, мінімізуються рубці і постакне, шкіра навколо очей стає більш гладкою і пружною, зменшується набряклість, усувається жирність шкіри.

Обличчя набуває свіжого кольору і виглядає як після тривалої відпустки.

Курс становить 5-10 процедур, раз на тиждень, і підбирається косметологом індивідуально для кожного клієнта. Запишіться на карбоксітерапію у зручний для вас салон Maija.

ЗАПИСАТИСЯ

Вгору