arrow_leftarrow_right
ua

Ми відкриваємося!

Ми відкриваємося!

Любі наші клієнти!
24-го лютого 2022 року ми, як і безліч українських бізнесів, вимушено призупинили свою роботу та зачинили наші Салони.

Багато наших дівчат-майстрів були змушені тікати з дітьми до інших міст України чи навіть за кордон, щоб маленькі були у безпеці, а хлопці-майстри пішли в тероборону – захищати нашу землю.

Сказати, що за 21 доба ми звикли до того, що коїться навкруги – ні. Але ми мусимо рухатися уперед. Ми хочемо допомагати – власною працею, професійним вмінням та навичками.

Тому ми вирішили відновити роботу та відкрити один з наших Салонів. Щоб підтримати тих, хто залишився в Києві і потребує наших послуг; щоб забезпечити наших майстрів роботою, а їх сім’ї – фінансовою підтримкою; щоб запустити економіку, сплачувати податки та наповнювати бюджет України.

Чи страшно нам? Так. Чи знаємо ми, що робити? Так. Тут та зараз ми хочемо дарувати красу, надію та віру у майбутнє. Ми хочемо допомогти і віримо, що це на краще!

Якщо вам потрібні професійні послуги наших майстрів-перукарів, майстрів нігтьового сервісу, бровистів та косметологів – залишайте заявку. З 17-го березня ми виходитемо під ваш запис з 09:00 до 15:00.

ЗАПИСАТИСЯ

Любимо вас, Віримо у ЗСУ та сильну, незалежну, прекрасну Україну

Поділитися

Онлайн-запис

Записатися
01
Галерея
Інші акції та новини
Дивитися ще